Google app

Google app dla iPhone

Przeszukuj Google, gdziekolwiek jesteś

Google udostępnił swoją potężną wyszukiwarkę w wersji przyjaznej iPhone'om. Zawiera wszystko, czego możemy oczekiwać po klasycznej wersji plus dodano wyszukiwanie głosowe.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Przeszukuje sieć, kontakty, zdjęcia
  • Wyświetla wyniki, bazując na lokalizacji
  • Rozpoznawanie głosowe od momentu uruchomienia

Wady

  • Tylko wyszukiwanie Google
  • Większość funkcji dostępna także w Chrome

Dobry
7

Google udostępnił swoją potężną wyszukiwarkę w wersji przyjaznej iPhone'om. Zawiera wszystko, czego możemy oczekiwać po klasycznej wersji plus dodano wyszukiwanie głosowe.

Google wszędzie, gdzie tego potrzebujesz

Możemy wyszukiwać w Google przy użyciu Safari, Chrome lub jakiejkolwiek zainstalowanej przeglądarki. Dlaczego więc mamy korzystać z samodzielnej aplikacji Google? Google Search koncentruje się na tym, co nas otacza, wykorzystując dane z telefonu. Możemy skorzystać z wyszukiwania głosowego, zamiast wpisywać tekst. Na bazie GPS proponowane są wyszukiwania miejsc i punktów w pobliżu.

Szybko i użytecznie

Dotknij ikony mikrofonu i powiedz, co chcesz wyszukać, a Google to znajdzie. Poza tym interfejs jest bardzo intuicyjny i bezproblemowo będziemy zarządzać naszym wyszukiwaniem.

Poza tym aplikacja Google ma przycisk Apps rekomendujący inne aplikacje Google jak Google Earth czy YouTube. Jeśli mamy zainstalowane te aplikacje, to będziemy do nich bezpośrednio odsyłani, gdy będą potrzebne. W innym wypadku będziemy zachęcani do ich pobrania.

Google na wynos

Google Search to doskonała aplikacja do wyszukiwania. Jednak wiele z jej opcji można znaleźć bezpośrednio w Chrome. Usprawnienia w interfejsie sprawiają jednak, że to przydatny program do szybkiego wyszukiwania.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na iphone

Google app

Download

Google app (Google Search) 19.0

Opinie użytkowników o Google app

Sponsorowany×